غذا - رستوران - فست فود - چاق - شكم - خوردني ...آخ جون
 

Image and video hosting by TinyPic

پيتزا آرد۱ ويژگي خاصي ندارد  مگر اينكه دوست من اميرحسين به مزه پيتزاهايش عشق مي­ورزد پس

 بواسطه رفاقت ديرين بر خود واجب مي­داند مرا هم در اين طعم خوشمزه شريك نمايد و براي شام دعوتم مي­كند در خيابان جردن قرار مي­گذاريم و پس از آنكه طول اين خيابان را از پل ميرداماد تا چهارراه پارك­وي پياده مي­پيمايم و باز مي­گردم يكدیگر را پيدا مي­كنيم . پيتزا آرد يا درست تر بگويم شعبه اصلي آن در خيابان ناهيد غربي و در جهت جردن قرار گرفته­است از بيرون نماي بسيار معموليي دارد و هنگامي كه داخل مي­شوي احساس مي­كني خيلي قديمي است  و خصوصيت جالب آن اينكه پرسنل از قسمتهاي مختلف مغازه به تو خوش­آمد مي­گويند و راهنماييت مي­كنند ولي مشكل بزرگي وجود دارد و آن استفاده از 1 كولر آبي براي خنك كردن كل مغازه است. شايد دليل عدم استفاده از كولر گازي همانا صرفه­جويي در مصرف برق و یا تاكيد بر سنتي بودن رستوران است  پس من و دوستم در كنار يكي از دو ميز خنك مغازه مي­نشينيم و تازه متوجه مي­شوم بر روي هر ميز ظرفي مملو از سس كچاب 1بار مصرف سبدهايي مملو از كارد و چنگال و نيز 1جاسسي محتوي سس خردل قرار داده­اند همچنين ظرفي كه محتوي مايعي روغن مانند است كه چون امتحانش نكردم از محتوايش بي­خبرم اين نكته مهم را همين جا بگويم كه آرد مشتريان بسيار خوش منظره­اي دارد پس نبايد رو به سمت ديوار نشست . رنگ صندليها را بصورتي انتخاب كرده­اند كه با بدرنگي و كهنگي كف مغازه متناسب ­باشد. به ازاي هر صندلي 1 مجله دكوراسيون به زبان انگليسي از آنها كه آن دستفروش معروف ميدان ونك به حراج مي­گذارد قرار داده­اند كه از منظري براي خودش كلي كلاس حساب مي­شود.

 يكي از خوبيهاي آرد براي ما چاقها نبودن سيب­زميني سرخ كرده در منو است كه در اكثر مواقع چيپس را جايگزينش كرده­اند .

غذا را مي­آورند ۱ساندويچ مرغ و 1عدد پيتزا اين­جا قيمتها حدود 20 درصد از ساير جاها گرانتر است ساندويچ خوشمزه آنقدر كوچك است كه نيمي از آن با 3 گاز تمام مي­شود و بوي دود هم مي­دهد كه دوستم اميرحسين آن را نشانه عدم استفاده از روغن و يكي از نكات مثبت آرد مي­شمرد در پيتزا بجاي خمير از نانهاي ايتاليايي جديدا مرسوم استفاده مي­كنند . در سبك پيتزاهاي راز و آويژ لذيذ و كم ملاط و باب طبع خانمها .

غذا ما دونفر آدم چاق را سير نمي­كند اما تجربه جالبي است چون بايد اين مغازه را درك كرد  جهت كسب اطلاعات بيشتر 1برگ از منو را با خود مي­آ­ورم و در بالاي آن مي­خوانم ((با بيش از 20 سال تجربه رستوران­داري در شيكاگو لاس وگاس كاليفرنيا  نيومكزيكو و دالاس))

يعني اين آمريكا آمريكايي كه مي­گفتند همين بود؟؟؟

پ ن : پيتزا آرد كارگر استخدام مي­كرد و حقوقي كه مي­گفت از حقوق 1 مهندس تازه­كار بيشتر بود تا دير نشده بشتابيد

 ۱)ared

+ نوشته شده در  یکشنبه سیزدهم مرداد ۱۳۸۷ساعت 21:10  توسط   |